KONTAKT OSS

Bak en hver god rekruttert medarbeider finner du et godt rekrutteringsselskap - Smart Bemanning AS.

Katharine Gude Aspvik
Daglig leder / Konsernleder
411 20 788
katharine@smartbemanning.no 
Trond Hvedding
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 21 427
trond@smartbemanning.no
Rune Fagermo
Økonomiansvarlig
479 21 422
rune@smartbemanning.no
Svein Rune Langhelle
Kunde og personalkoordinator
Pedagogisk avdeling
479 21 420
svein@smartbemanning.no
Annette
Anders Hauge
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 21 429
Anders@smartbemanning.no
Ann jorunn Kerch
Ann Jorunn Kerch
Kunde og personalkoordinator
Pedagogisk avdeling
479 21 421
ann@smartbemanning.no
 
 
JEG SØKER JOBB