KONTAKT OSS

Bak en hver god rekruttert medarbeider finner du et godt rekrutteringsselskap - Smart Bemanning AS.
IMG_9670b10x13.jpg
Katharine Gude Aspvik 
Daglig leder / Konsernleder
411 20 788
katharine@smartbemanning.no 

IMG_0798b10x13.jpg
Margrethe Ødegård
Partner - Teknisk / Administrativt
414 18 998
margrethe@smartbemanning.no 

IMG_0561b10x13.jpg
Robert Skajaa 
Partner - Horeca - Administrativt
952 03 178
robert@smartbemanning.no 


IMG_0175_b10x13.jpg
Trond Hvedding 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 21 427
trond@smartbemanning.no 
Lene Terese Berg
Lene Terese Berg
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 21 423
lene@smartbemanning.no
IMG_0424b10x13.jpg
Cecilie Wåge-Rong
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 21 429
cecilie@smartbemanning.no
IMG_0257b10x13_5.jpg
Svein Rune Langhelle
Kunde og personalkoordinator
Pedagogisk avdeling
479 21 420
svein@smartbemanning.no

 
IMG_1013b10x13.jpg
Ann Jorunn Kerch
Kunde og personalkoordinator
Pedagogisk avdeling
479 21 421
ann@smartbemanning.no

IMG_1120b10x13.jpg
Iselin Løvhaugen Tveiten
Økonomimedarbeider
479 21 425
iselin@smartbemanning.no

IMG_0043_c10x13_1.jpg
Rune Fagermo
Økonomiansvarlig
479 21 422
rune@smartbemanning.no






 
0
0
0
s2smodern
powered by social2s
JEG SØKER JOBB